2009

10.10. Suchá Litomyšl

Sindy s Kíťou se zůčastnili jízdy zručnosti, kde byli nejlepší z poníků!! A umístili se na krásném 3tím místě, byla také nejlépe umístěná z těch, kteří jeli bez vodiče. Poté následoval parkur do 40cm, kde byla Sindy opět nejpepší z poníků a umístila se na úžasném 2. místě (asi o 3setiny ). Poté parkur do 60cm, kde měla Sindy 2. nejlepší čas, bohužel chybička na poslední překážce v rozeskakování. Kítě moc gratulujeme! Foto během dne:)

Holkám to moooc sušelo! :)

12.9. Brozany- Parkur

S Marikou jsme jeli 70/80cm (náš 2. parkur a zatím nejvyšší:)) Umístili jsme se na parádním 3. místě a vybojovaly si tak první stužku! :) Káťa mi s Maruškou před parkurem společně s p. Matysem moc pomohla. :) Kíťa s Jirkou se stali technickým personálem a lítali po parkuru:)
 Mamka to všechno dokumentovala a pomáhala, kde se dalo:) Po tomto výkonu pdchází Maruška na mateřskou dovolenou:)

5.9. Pardubické závodiště- Parkur

Koně jsme nakonec nechali doma a jeli jsme se podívat. :)

22.8. Pardubické Závodiště- 3. Pony dostihy

Tenhle závod běžela jenom Sindy s Kíťou, protože Ela byla bohužel čerstvě po kování a nereagovala na to nejlíp. Tak příště...:)

Sindy s Kíťou  si vyběhaly  2. místo.Gratulujeme !!:)

15.7-15.8. Dovolená v Sudislavy Ela, Sindy, Karča, Kíťa, Káťa a její rodiče, Maruška a já se k nim připojíme od 31.7. a móóóc se těšíme! :)

Krásné několika hodinové terény několika hektarové výběhy a úžasné chvíle strávené s nejlepšíma lidičkama...:)

5.7.2009 Brozany

Marika jela 1. a 2. soutěž. Ve druhé soutěži se s Káťou umístila na 5. místě. Sindy jela první soutěž.

27.6. 2009 Pardubické závodiště-  2.Pony dostihy

Druhé naše dostihy. Ela se umístila na 2. místě a Sindy na 3. Jen škoda, že v pony dostihách běžela plnokrevná klisna, co tam neměla co dělat. Asi podle pořadatelů dostihů mezi poníky počítáme vysoké koně do 155cm... :-/

13.6.2009 Pardubické závodiště

První pony dostihy našich holek. Sindy se v kategorii menších poníků umístila na výborném druhém místě. Ella v kategorii větších poníků na 3. Za 14 dní se jede zas.